GALLERY BY SUBJECT - LØRN.TECH

Gallery by subject


Terje Andreassen

Moen Marin


Espen Lea

SafeRock


Jan Helge Viste

GCE NODE


Frode Resve

Securo


Geir Tore Leira

Innherreds Renovasjon IKS


Sigve Brekke

Telenor


Heidi Austlid

IKT-Norge


Karl Martin Eggen

Duun Industrier


Charlotte Warner Melby

Lindas dekor


Hågen Lynum

Prototal


Birger Steen

Summa Equity


Lars Erik Lunøe

Telenor maritim


Snorre Valen

Nidaros


Egil Myr

Engineering Systems Software


Tom Cantero

Air Products


Knut Inge Edvardsen

cDynamics


Knut Mjåland

Mandals


Preben Guttormsen

Panterra


Espen Barth Eide

Arbeiderpartiet


Mathilde Tybrig Gjedde

Høyre


Aslak Eriksrud

TV2 Nyhetene


Bjørn Lorentzen

Tidewave R&D


Christoffer Jørgenvåg

Redrock


Dag Rune Olsen

UiB


Bjørn-Tore Lenes

Origo Solutions


Finn Oscar Karlsen

Pioneer Robotics


Fredrik Bringager

Young Industrial Innovators


Christian Torset

Sosialistisk Venstreparti


Tore Tennøe

Teknologirådet


John Arne Røttingen

Norges Forskningsråd


Sandra Bruflot

Unge Høyre


Torleik Svelle

Senterungdommen


Bjørn-Kristian Svendsrud

Fremskrittspartiets Ungdom


Trond Giske

Arbeiderpartiet


Torill Eidsheim

Høyre og Teknogruppen


Nikolai Astrup

Høyre


Andreas Sjalg Unneland

Sosialistisk Ungdom


Paul Chaffey

Kommunal- og moderniseringsdepartementet


Camilla Kvaløsæter

Folla Maritime Service


Therese Troset Engan

Innovasjon Norge Trøndelag


Ingunn Figenschou Eggen

Sparebank1 SMN


Torstein Tvedt Solberg

Arbeiderpartiet


Alberte Tennøe Bekkhus

Rød Ungdom


Tobias Lund

Vestfold og Telemark


Ingvild Kjerkol

Arbeiderpartiet


Jorunn Hodne

Rogaland i miniatyr


Tom Christer Nilsen

Høyre


Ellen Gundersen Husebø

Tangofy


Kathrine Myhre

Norwegian Health tech


Hans Petter Hildre

NTNU


Gard Thomassen

USIT på Universitetet i Oslo


Marie Hatjoullis

Zoaring


Morten Lind-Olsen

Dualog


Stein Lier-Hansen

Norsk Industri


Per Anders Folladal

Proneo


Christian Wee

Stiftelsen Falstadsenteret


703

Marianne Synnes Emblemsvåg


688

Tom Christer Nilsen


Ragnvald Sannes

Handelshøyskolen BI


Synniva og Annita

Handelshøyskolen BI og Digital Norway


Eirin Folde

Kompetanseløft Trøndelag


Øyvind Riiber Boye

Nymo


Ina Libak

AUF


Tor Wallin Andreassen

Norges Handelshøyskole


Arild Bodal

NORVA24


Kathrine Kværnes Ryengen

ZEG Power


Ingrid Lorange

Siva


Maria Barrio

SINTEF


Eirik Belland

Effee Induction


Jarle Solemdal

Salten Aqua


Alf Gøran Knutsen

Kvarøy Fiskeoppdrett


Leif-Magne Hjelseng

Iris- Salten iKS


Ellisiv Løvold

Løvold Solution


Reid Hole

Nord universitet


Kaj B. Westre

Westregruppen


Malin Johansen

NCE Aquaculture


Finn Nordmo

Glomfjord Hydrogen


Kjersti Eline Tonnessen Busch

SALT


Heidi Meland

Algenettverk Nord


Per Erik Opseth

Kartverket


Pål Terje Rørby

Hemsedal


Bent Erik Bjørkli

Kognifai Partner Program


Steinar Tragethon

Hallingplast


Tord Moe Laeskogen

Sundvollen hotell


Roald Johansen

Ifo-Institutt for organisasjonsutvikling


Dea Haug Storaas

Søstrene Storaas hotell


Anne Kjersti Befring

Universitet i Oslo


Eivind Hovig

Universitetet i Oslo


Alia Zaka

BigMed-prosjektet


Fredrik Dahl

Akershus universitetssykehus


Haakon Tronrud

Tronrud Eiendom


Geir Styve

Parmelia


Klaus Røiri

Innolab


Sjur Dagestad

InnoCo


Anders Aagaard Sørby

Viken fylkeskommune


Jens Petter Skaug

Escape history


Torun Degnes

SAMS


Jon Eystein Lund

Buskerud Næringshage


Daniel Holm

Podie film


Eline Aas

Universitetet i Oslo


Victoria Engh

Cisco


Bjørn Andreas Sponheim Wentzel

Cisco


Edvard Haugland

Cisco


Frank Tuhus

Cisco


Christian Nordve

Cisco


Pål Brekke

OUS Rikshospitalet


Tony Håndstad

Oslo Universitetssykehus


Vibeke Binz Vallevik

Bigmed prosjektet ved Oslo Universitetssykehus


Åslaug Helland

Oslo Universitetssykehus


Anne Marthe Dahl Zettervall

Gjøvik Kommune


Frode Iversen

NT6


Tor Erik Nicolaisen

NTNU i Gjøvik


Pål Godard

Gjøvik kommune


Eskil Skoglund

Dolphitech


Gaute Wangen

NTNU i Gjøvik


Marius Pedersen

Institutt for datateknologi og informatikk ved NTNU i Gjøvik


Jon Yngve Hardeberg

NTNU


Kristian Martinsen

NTNU


Hege Tokerud

NTNU Technology Transfer på Gjøvik






Karen Ristebråten

Hunton Fiber


Merete Asak

Cisco Norge


Gard Paulsen

NTNU


Anne-Sofie Risåsen

IBM


Anette Ottar

TietoEVRY


Ida Serneberg

Noroff School of Technology and Social Media


Ingrid-Alice Bløtekjær

Woman in tech


Monica Beate tvedt

Sopra Steria


Ekaterina Prasolova-Førland

NTNU


Vibeke Stærkebye Nørstebø

SINTEF


Letizia Jaccheri

NTNU


Malin Torsæter

SINTEF Industri


Tone Merethe Aasen

Trondheim kommune og NTNU


Camilla Wadseth

Kantega


Daniela Soares Cruzes

SINTEF


Maria Bartnes

SINTEF Digital


Cecilie Cathrine Grimelund Snyen

Kraftlauget


Gina Blomberg

CGI


Jill Walker Rettberg

Universitetet i Bergen


Anita Reime

Bouvet


Kari Marvik

Norce


Stine Vinnes

Keyteq


Margrete Birkeland

Sans


Silje Brandsøy

Cox Kommunikasjonsbyrå


Cecilie Wian

Knowit


Hanne Wetland

Knowit


Anette Ståløy

Dirtybit


Kathrine Molvik

FeC


Beathe Due

Noroff


Ingvild Myhre

iStyrelsen


Emma Tryti

Vipps eCommerce & Invoice


Anne Gretland

FotoWare


Berit Braut

Visma group


Marianne Bratt Ricketts

Vibbio


Katharina Mosheim

Alpha Piano


Lena Lundgreen

Microsoft


Ingjerd Blekeli Spiten

DNB


Mette Ahlquist

Eiendomsverdi


Ruth Aga

Oslo universitetssykehus


Kristin Rotevatn Nyberg

Visma bWise


Julie Lundgren

Dagens Næringsliv


Kristil Erla Haland

Jodacare og Jodapro


Ingrid Oline Ødegaard

Whereby


Ildri og Susanne

Korsvoll skole


Lene Diesen

Semine


Tonje Brattås

Undervisningsplan.no


Anna Olsson

Cognite


Carine Zeier

IGT Technology og Venture Developer


Lillian Rostad

Sopra Steria


Tellef Solbakk Raabe

Universitetet i Cambridge


Nils Roald

Jazz Networks


Gisle Østereng

Dynamic Rock Support og Secustream Technologies


Anders Baumberger

Kikora


Stein Aamot

Zacco Norway


Benedikte Wallace

UiO


Johann, Jones, Osman

Veitvet skole


Andreas

Skøyen skole


Elias og Ole

Veitvet skole


Elio

Skøyen skole


Anne Birgitte, Norna, Julie og Amalie

Korsvoll Skole


Sondre og Max

Korsvoll skole


Ulrik og Ulrik

Korsvoll skole


Andreas

Korsvoll skole


Øyvind Lyngen Laderud

Kristiansand kommune


Robert Sach

IK Start


Johan Wedel

Gridd.AI Robotics


Nina Øverby

Universitetet i Agder


Sunniva Whittaker

Universitetet i Agder


Ann-Helen Moum

nye Kristiansand kommune


Jahn Thomas Fidje

universitetet i Agder


Pia Bergum

Myhatt


Sjur Høgberg

Knuden - Kristiansand kulturskole


Reidar Fuglestad

Sørlandets nye kunstmuseum; Kunstsilo


Unni Farestveit

Agder Energi


Per Morten Hoff

Anzyz Technologies


Espen Strand Henriksen

Norway in a Box


Jorunn J. Sætre

Energiklyngen Norwegian Energy Solutions (NES)


Linn Terese Lohne Marken

Forus PRT


Steffen Solberg

KVS Technologies


Annette Anfinnsen

Robotic Innovation


Gunnar Birkir Gunnarsson

Personalhuset


Helene Roth

Norwegian Tunnel Safety Cluster


Arild Kristensen

Norwegian Smart Care Cluster


Trine L. Danielsen

BluePlanet Academy


Brede Nielsen

Avinor


Gry Isabel Sannes

Validé


Hans Christian Holte

Skatteetaten


John Berland

Sopra Steria


Heidi Beate Vang

BarentsWatch


Lars Løvlie

Sopra Steria


Torunn Gaasemyr

Sopra Steria


Petter Moe

Forsvarsmateriell


Beate S. Krogstad

Statnett


Marianne Selle

Sopra Steria


Jørgen Rørvik

Sopra Steria


Tore O. Sandvik

Trøndelag fylkeskommune


Erlend Solem

Trøndelag fylkeskommune


Odd Jostein Svendsli

AIA Science


Tomas Moe Skjølsvold

NTNU


Fride Vullum-Bruer

Sintef energi


Nuria Espallargas

Seram Coatings AS


Stein Eggan

NTNU Technology Transfer


Odd Are Svensen

Idletechs


Christian Gutvik

NTNU Technology Transfer


Jostein Bjøndal

SINTEF TTO


Terje Gårdsmoen

Sykehuspartner


Ingunn Olsen

Sykehuset Østfold


Thorfinn Hansen

Infotjenester


Dag Arthur Aasbø

Borregaard


Geir Torgersen

Høgskolen i Østfold


Torgeir Hjertaker

Denofa


Sigurd A Slåttland

Slåttland Group


Mariann Karlsen

Næringsforening


Heidi Solstad Svensen

SEW-EURDRIVE


Kjetil Korsnes

BioVivo Technologies


Jan Eirik Karlsen

Rapp Bomek


Tove Julie Evjen

Kunnskapsparken Bodø


Merete Johansen

Nordlandssykehuset HF


Alexander Skau

Retscreen


Eric Nordvik

Zedge


Ståle Leitvoll

Higen Holding AS


Ingrid Egelandsaa

Dips AS


Vemund Kristiansen

Nordkontakt


Wayne Murphy

Hatch Aquaculture Accelerator


Paal Kaperdal

Sensario AS


Dagfinn T. Hallseth

NEO Consulting AS


Monica Vaksdal

Think Outside


Ida T. Sætersdal

shAIRskills


Eirik Talhaug

JET Seafood


Harald Bjørland

Crux Advisers


Cecilie Hauge Ågotnes

CanCannotEat


Haavard Myklebust

Fonn group


Kåre Bottolfsen

TicketCo


Roger Holthe Olsen

Dyrekassen.no


Anders Haugland

VIS


Paul Killie

Difi


Hannah Tofteberg

Sonitor Technologies og Forkbeard Technologies


Camilla Minge

WeMakeIt3D


Ishita Barua

Universitetet i Oslo


Jens-Harald Jenssen

Serit Eltele


Nina Heir

Katapult Accelerator


Henrik Sætness

Statkraft


Petter Kvalvik

Institutt for energiteknikk


Christian Thun Eriksen

eSmart Systems


Francis Norman

NERA (National Energy Resources Australia)


Erik Åsber

eSmart Systems


Knut Rosness

Logiq AS


Veronica Aam

Halden Kommune


Harald Holone

Høgskolen i Østfold


Martin Vatne

Østfold Energi


Tore Karlsen

NXTec


Phan Åge Haugård

COWI


Charlotte Aschim

TotalCtrl


Mathias Holm

Brynild Gruppen


Stein Dietrichson

Re-Turn AS


Kjell Einar Olsen

Norxe


Roger Fredriksen

NordicAquaFarms


Hans Fredrik Sandberg

Seal Engineering


Lars Christian Dahle

Dignio


Carl Christian Strømberg

Solcellespesialisten


Hans Petter Kildal

Becour AS


Morten Vigen Kolek

Dfind a Randstad Company


Adis Cengic

Norsk Gjenvinning,


Åste Einn

Payr


Petter Høiseth

SpareBank 1 Nord-Norge


Stig A. Hanssen

Ishavskraft AS


Marit Barbo

MerkMaten AS


Eirik Kivijervi

Kivijervi Entreprenør AS


Tor Arne Bellika

Smart Construction Cluster SA


Bjørn Tore Hagberg

SmartDok AS


Vegard Uglebakken

NORD Ekspedisjon AS


Henrik Hatlebrekke

StartupLab


Ingvill Kerob

Repairable


Sigrun Syverud

Fjong


Kjersti Corneliussen

Hjernelæring


Tobias Studer Andersson

Sopra Steria


Daniel Caetanya Fossum

Mingl


Pål T. Næss

Innovation Norway


Johan Høgåsen-Hallesby

Urban Sharing


David Alexandre Salvail

Zeipt


Kris Riise

Unloc


Heidi Aven

SHE


Susanne Gløersen

SustainableInsight


Trond Riiber Knudsen

TRK GROUP


Fredrik Winther

2M2D


Jonas Svartberg Arntzen

Deichman bibliotek


Øystein Windingstad

Oppland fylkeskommune


Reetta Ilo

FiBAN


Johan Brand

EntrepreneurShip, WeAreHuman og Kahoot!


Catharina Drejer

Tankesmien Skaperkraft


Hildegunn T Blindheim

Norsk olje og gass


Eirik Talhaug

JET Seafood AS


Anders Brandt

Idekapital Fund1 AS


Sangbreeta Moitra

Transform Exponential


Sven Richard Tønnessen

TINE


Monty Munford

Mob76


Javier Chan

Processimlabs


Sean Percival

Appear.in


Johannes Bjelland

Telenor


Jarle Moss Hildrum

Telenor


Ingeborg Øfsthus

Telenor Norway


Ruza Sabanovic

Telenor Group


Terje Jensen

Telenor Group


Swati Sharma

Telenor Norway


Rune Harald Rækken

Telenor Group


Camilla Amundsen

Telenor Norway