lorn logo white Manager Dashboard
Dejan Poznanovic
dejan.poznanovic@lorn.tech
No data was found
Hege Kvervavik
hege@novateur.no
No data was found
Milica Mitrovski
milica.mitrovski@lorn.tech
No data was found
Natasa Dendic
natasa.dendic@lorn.tech
No data was found
Hans Christian Solbakken
hcsolbakken@protonmail.com
No data was found
marianne sandmæl
mariannesandmael@gmail.com
No data was found
Vegard Fløtre
vf@jus.no
No data was found
Heidi Svensen
heidi.svensen@sew-eurodrive.no
No data was found
Milena Matkovic
milena.matkovic@lorn.tech
No data was found
Iris Østreng
irisostreng@gmail.com
No data was found
Ana Matkovic
ana.matkovic@lorn.tech
No data was found
Rune Andersen
runander56@gmail.com
No data was found
Elisa Råum Stenberg
elisasten@hotmail.com
No data was found
Terje
terje.hauger.no@gmail.com
No data was found
Willy Fauchald
wf@pharma-consult.no
No data was found
Gjest
thomas@skuss.no
No data was found
Hanne Rafteseth Fiksdal
hanne.fiksdal@icloud.com
No data was found

Your Case episodes

#C1710
Cybersikkerhet og etterlevelse

Espen Persønn Flagstad

Høgskolelektor

Forsvaret

#C1709
Cybersikkerhet og etterlevelse

Espen Persønn Flagstad

Høgskolelektor

Forsvaret

#C1708
AI- og datadrevne plattformer

Annette Fagerhaug Stephansen

Forskningsleder Digitale System

NORCE

#C1706
AI- og datadrevne plattformer

Alise Midtfjord

Lead Data Scientist

Intellectual Labs

#C1707
AI- og datadrevne plattformer

Anita Schjøll Abildgaard

CEO og Co-founder

Iris.AI

#C1704
AI- og datadrevne plattformer

Kirsti Kierulf

Administrerende direktør

Norsk Kommunalteknisk Forening